MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8849461
nr 884 9461
Skänk
1890-tal, längd: 105, djup: 44, höjd: 98
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:30:33
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr